-Jetë dhe Stil

Shqiptari bën pica me fytyrën e PapësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:51 - 25/09/15 |
root

Vizita e Papa Françeskut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka entuziasmuar së tepërmi, jo vetëm qytetarët amerikanë por edhe ata shqiptarë që jetojnë e punojnë në Amerikë. Me rastin e vizitës së Atit të Shenjtë në New York, shqiptari Tony Salihaj i cili punon në picerinë  “ Bleeker Street Pizza” i ka bërë atit të shenjtë picë me fytyrën e tij, sepse dihet që Papa i ka qejf picat.

https://www.youtube.com/watch?v=9H5LLCEhqcY

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas