-ARKIVA OPINION

SHQIPERIA, KERCENIMI I UJIT!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:26 - 03/02/15 |
root

Të ftuar:

Shemsi Premçi
Etiona Hoxha
Preç Zogaj
Tanja Porja
Juli Xhokaxhi
Erl Murati

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ru-T5jCZsTM” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. me vjen keq per shqiperin se cdo gje e lidhin me politik, ne amerike 3 mije familje pa dritga per nje jave dhe nuk e politizon njeri kurse ne shqiperi pyetjet jane cfare beri qeveria , jo mor vella se e ben privati jo shteti , ka ndodhur ndonjeher keshtu thote gazetarja dhe e ka fajin shteti lerin dokrat dhe futuni punes si gjithe bota , taksa paguajme dhe ne po sdo ta di qeveria se e kemi 2 metra boren ne prag te shtepis , kjo eshte demokracia , shteti ishte ne kohen e xhaxhit sot behuni te zot te vetes

Pas