-Jetë dhe Stil

Shqipëri Zvicër: Vajza nga Shkodra që mori zemrat e medias në tribunë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:58 - 12/06/16 |
b.f

Sfidën e bukurosheve në tribunat e Stadiumit të Lensit e ka fituar Zvicra, por e përfaqësuar nga njç shqiptare.

Bukuroshja që është vlerësuar më shumë është Erjona Sulejmani, e cila ka mahnitur të gjithë sot teksa ka pasur në krahë edhe fëmijën e vogël.

Po flasim për bashkëshorten e Xhemailit, i cili zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë, duke goditur në një rast edhe shtyllën.

shk3

 

shk2shk4shk1

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas