Te Fundit

Shqipëri –Serbi, sonte në “Opinion”, Armando Duka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 06/10/15 |
b.f

TIRANË- Teksa po afron data e ndeshjes së shumëpritur për mbarë tifozët, Shqipëri-Serbi, kreu i federatës së futbollit, Armando Duka do të vijë në studion e “Opinion” për të na rrëfyer për përgatitjet e fundit dhe masat.

Armando Duka, President i Federates Shqiptare të Futbollit do të flasë mbrëmjen e së martës për pritshmëritë e ndeshjes. Çfarë pritet nga ndeshja me Serbinë? Përse federata nuk i shiti biletat si zakonisht në biletari? Përse federata nuk e ka rinovuar ende kontratën e De Biasit? Këto e të tjera pyetje do të marrin përgjigje sonte. Si gjithnjë në 22:15 në ekranin e Tv Klan vjen emisioni “Opinion”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas