Sport

Shqipëri- Kosovë, përballje më 13 Nëntor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:29 - 03/11/15 |
root

TIRANË- Një ndeshje miqësore mes përfaqësueses shqiptare të futbollit dhe asaj të Kosovës do të zhvillohet më datë 13 nëntor. Artan Govori, përfaqësues i Federatës së Futbollit të Kosovës tha se ndeshja do të luhet në stadiumin e Prishtinës më 13 nëntor, ora 14:00.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas