Sport

Shqipëri-Gjeorgji, Ballist Morina ndërpret ndeshjen!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 16/11/15 |
b.f

Tifozët e pranishëm në miqësoren midis Shqipërisë dhe Gjeorgjisë nuk e kanë mirëpritur kufizimin që u është bërë nga Federata Shqiptare e Futbollit për të mos futur në stadium pllakata me portretin e Ballist Morinës. Për këtë arsye ata kanë hedhur në fushë fishekzjarre, çka ka sjellë edhe ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta. Ndërsa gjyqtari i ndeshjes ka paralajmëruar se nëse ndodh edhe njëherë, ndeshja me shumë gjasa do të ndërpritet.

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Po te mos kishte bere Ballisti ate qe beri ne Beograd ,
    Kush do te mare guximin e te me thot mua se do fitonim ne 3-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
    Keti djali duhet ti behet permendore dhe jo te shpotitet dhe tallet mender Krye Miseri jone qe akoma ka komplekse pse ai mban ate pseudonim shume te respektuare.
    Si duket K miseri e donte me emer Patllixhan.Ha ha ha ha ha

Pas