Aktualitet

Shpërthimi i tritolit/ Momenti kur mbërrin Armand Duka, i afrohet i qetë banesësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:50 - 24/01/22 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme iu vendos tritol banesë në Durrës së kreut të FSHF-së, Armand Duka. Lënda plasëse ishte vendosur në derën e jashtme të banesës dhe nga shpërthimi nuk ka patur personat lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sipas informacioneve, sasia e eksplozivit ka qenë e vogël. Ndërkohë në momentin e shpërthimit në banesë ndodhej vetëm bashkëshortja e Dukës e cila fatmirësisht nuk ka lëndime.

Pak minuta më vonë Armand Duka mbërriti në banesën e tij, dhe siç shihet nga pamjet, kreu i FSHF futet qetësisht në banesë./Opinion.al

 

Pas