Aktualitet

Shpërthim eksplozivi në një magazinë në KamëzBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 01/10/22 |
Opi Nion

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Kamzë.

Sipas policisë, shpërthimi ka ndodhur në orën 03:00, , në derën e një ambienti (magazinë për vegla muzikore) të marrë me qira nga shtetasi B. L.

Si pasojë është dëmtuar pjesërisht qepeni i mbylljes së derës së magazinës.

Ndërkohë vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Pas