Sport

Shpërthen Uellsi, barazon rezultatin ndaj Belgjikës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 01/07/16 |
b.f

Uellsi ka barazuar 1:1 rezultatin ndaj Belgjikës

Pas pranimit të golit në minutën e 13’të, Uellsi mori kontrollin e ndeshjes duke dominuar ndaj belgëve, dhe kjo iu shpërblye në minutën e 31’të, pasi kapiteni Ashley Williams shënoi për 1:1.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas