Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në një byrektore në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:43 - 19/07/21 |
Opi Nion

Një bombol gazi ka shpërthyer këtë të hënë në një byrektore në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se ngjarja u regjistrua rreth orës 11:20 pranë poliklinikës së specialiteteve dhe drejtorisë së policisë.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka patur të lënduar, por mësohet se kanë shpëtuar mrekullisht punonjësit e byrektoret dhe kalimtarët e rastit.

Nga shpërthimi janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Sakaq, Policia dhe zjarrfikëset mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Pas