Aktualitet

Shokon tenisti serb: Unë kam qenë i dashuri i Ledi DianësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:30 - 30/04/16 |
b.f

Gati 19 vjet nga vdekja e Lady Diana, një ish-tenist serb, tashmë 52 vjeç, ka rrëfyer sot për mediat se ka patur një marrëdhënie sekrete me ish-Princeshën. Bëhet fjalë për Slobodan Zivojinovic, që deklaroi se ka patur një takim “kokë më kokë” me Princeshën pas një ndeshje të luajtur në Wimbledon, në vitin 1987. Në atë vit ajo ishte martuar me Princin Larlo, ndërsa tenisti ishte në Londër me të fejuarën e tij. Sipas të përditshmes serbe “Kurir”, ku dhe ka folur ish-tenisti, Princeshja Diana ka parë takimin e ish-yllit të tenistit jugosllav, duke qenë shumë opranë fushës.

“Herën e parë që u takuam, më pyeti nëse isha tenisti që kasha shërbimin më të shpejtë në tenis dhe iu përgjigja që po. Më pas më pyeti edhe për gjëra të tjera dhe pas pak kohësh nisëm të dilnim shpesh të takoheshim me njëri-tjetrin”, u shpreh Zivojinovic, që konfirmon se marrwdhwnia me Princeshwn ka qenw nw fundin e viteve ‘80. Ai e ka përshkruar “Lady D” si një “grua të mrekullueshme. Me atë mund të flisje për gjithçka dhe gjërat më të thjeshta kur flisje me të bëheshin tërheqëse”. Më pas, Zivojinovic është bërë presidenti i Federatës Serbe të tenisit.

dianaaa

diiii

drrrr

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas