Kryesore

Shkon në shtesë përballja mes Holandës dhe ArgjentinësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:07 - 09/12/22 |
Opi Nion

Shkon në shtesë përballja mes Holandës dhe Argjentinës në Katar 2022.

Ka qenë Molina që në minutën 35-të ka kaluar në avantazh argjentinasit, ndërsa një penallti e Mesit në minutën 73-të ka thelluar rezultatin.

Weghorst ka shënuar në minutën e 83-të për holandezët, ndërsa vetëm 2 minuta para mbylljes së kohës së rregullt është po ai që ka barazuar rezultatin./Opinion.al

Pas