Kryesore

Shkon në shtesë finalja Argjentinë- FrancëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:02 - 18/12/22 |
Opi Nion

Atëherë kur nuk pritej, finalja e kupës së botës ka marr një tjetër drejtim. Mbappe i është përgjigjur brenda dy minutave epërsisë argjentinase dhe pikërisht në minutën 82 i dha lojës një tjetër drejtim. Barazimi 2-2 nuk ka mundur të ndryshojë gjatë kohës së rregullt, duke shtuar në shtesë këtë finale.

Pas