Aktualitet

Shkodër, zjarret djegin 3 banesa në BërdicëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:49 - 08/08/22 |
Opi Nion

Tre banesa të braktisura janë djegur nga zjarri në fshatin Bërdicë të Shkodrës.

Në vendngjarje ndodhet vetëm një makinë zjarrfikëse e cila e ka të pamundur neutralizimin e zjarreve.

Në këtë qark, janë shënuar vatra zjarri në Bardhaj dhe Velipojë, ku është kërkuar ndërhyrja e autoriteteve.

Pas