Kronikë

Shkodër/Plagoset me armë 72-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:49 - 28/08/21 |
Opi Nion

Një 72-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Shkodër. Policia njofton se janë ende të paqarta rrethanat e plagosjes, ndërsa shtetasi me inicialet Z.P ka shkuar për ndihmë mjekësore në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 28.08.2021, ka shkuar në spital për ndihmë mjeksore, shtetasi Z. P. 72 vjeç, banues në Shllak, Shkodër, pasi në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë gjahu në krah, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas