Kronikë

Shkodër/ Makina përplas 59-vjeçarin me biçikletëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:21 - 17/12/22 |
Opi Nion

Një tjetër aksident është regjistruar këtë pasdite në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një person që po udhëtonte me biçikletë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Shtoj i Ri.

Sipas policisë, ka mbetur i plagosur 59-vjeçari me iniciale A.M. i cili është dërguar në spital ku po merr trajtim nga mjekët.

Grupi hetimor i policisë vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Pas