Kronikë

Shkodër, digjet makina e efektivit të policisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:07 - 14/05/22 |
Opi Nion

Policia e Shkodrës njoftoi se gjatë orëve të para të mëngjesit, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër.

Automjeti ka qënë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi, tha Policia.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Pas