InstaBIZ

Shikoni si është transformuar Milla Jovovich


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:49 - 19/11/15 |
root

Një ndër femrat më të bukura në Hollywood, Milla Jovovich është transformuar  për hir të rolit në filmin horror “Resident Evil”.

39 – vjeçarja ndau me fansat në Instagram një fotografi, duke zbuluar sesi do të jetë Alice në filmin e ardhshëm, “Resident Evil: The Final Chapter”.

Me flokë të thinjur dhe fytyrën plot rudha, këtë herë Millën do ta shohim versionin e një 85 – vjeçareje.

milla

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas