Kronikë

Shijak, motori përplaset me trafikndarësen, vdes 40-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 23/11/22 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në Shijak. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në fshatin Rrotull. 40-vjeçari B. B., duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen e rrugës. Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën.

“Rreth orës 13:00, në fshatin Rrotull, Shijak, shtetasi B. B., rreth 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe është përplasur me trafikndarësen e rrugës. Si pasojë e përplasjes, shtetasi B. B. ka humbur jetën”-njofton policia.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas