-Jetë dhe Stil

Shihte 9 orë në ditë pornorgrafi, e lë i dashuri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:30 - 17/11/15 |
b.f

Në pamje të parë, bukuroshja Izzy Barnett duket si një 29 vjeçare normale e lumtur.

Pak mund ta mendonin sekretin e errët që ajo po fsheh: po shërohet nga varësia shkatërruese për pornografi.

Izzy pa filmin e saj të parë për të rritur në moshën 22 vjecare me sugjerimin e të dashurit të vjetër e cila ishte e dëshpëruar për t’i bërë përshtypje.

Ajo nuk e kishte idenë se shumë shpejt do të bëhej një nga femrat më të varura prej videove seksi, duke i parë atë mbi nëntë orë në ditë.

Obsesioni i saj jo vetëm që shkatërroi marrëdhënien e saj, por ajo humbi gjithashtu punën dhe miqtë. /Express

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas