Aktualitet

Sherri me Spahon, Bardhi: Çmimi i vilës është ulur, ka shkuar në 670 mijë euro


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 12/05/22 |
Opi Nion

Deputeti i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar pas sherrit të ndodhur ditën e sotme në Kuvend.

Teksa ka publikuar çmimin e vilës që sipas tij i përket një prej katër ish-ministrave të Partisë Demokratike që sot janë pjesë e Grupit të Rithemelimit, në një status në Twitter Bardhi shkruan: E rëndësishme është që për shkak “të publicitetit” çmimi i vilës është ulur.

Ditën e sotme seanca në Kuvend u shoqërua me përplasje të forta midis deputetit Gazmend Bardhi dhe deputetit Edmond Spaho e Tritan Shehu ku ‘mollë sherri’ u bënë akuzat e Bardhit  për një vilë të një opozitari me vlerë 760 mijë euro./Opinion.al

Pas