Kronikë

Sherr në plazhin e Vlorës, plagosen dy personaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:54 - 06/08/22 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë një konflikti ditën e sotme në plazhin e quajtur “Vega” të Vlorës.

Shtetasit A. B., 38 vjeç dhe K. A., 42 vjeç, janë konfliktuar fizikisht për motive të dobëta me tre persona të tjerë, ende të paidentifikuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në  konflikt.

Pas