Aktualitet

Sherr në Librazhd/28-vjeçarja rreth burrin dhe kunatin e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 11/05/22 |
Opi Nion

Një çift, banues në fshatin Dardhë të Librazhdit janë proceduar penalisht pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit.

Sipas policisë së Elbasanit, 28-vjeçarja E.K., ka dhunuar bashkëshortin e saj, shtetasin A.K., 29 vjeç por edhe kunatin e saj.

-E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29 vjeç (burrë dhe grua), banues në fshatin Dardhë, Librazhd, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit, në banesë. Gjithashtu, 28-vjeçarja ka ushtruar dhunë edhe ndaj kunatit të saj, shtetasit G. K”,-njofton policia./Opinion.al

Pas