Kronikë

Sherr në Durrës, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:12 - 07/10/20 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë një konflikti në Sukth të Durrësit.

Mësohet se një person është qëlluar me thikë dhe ndodhet në spital ku po merr mjekimin e nevojshëm.

Po ashtu, në spital ndodhet dhe autori i ngjarjes pasi ka pësuar lëndime gjatë konfliktit.

Njoftimi i Policisë

Më datë 07.10.2020, rreth orës 14:30, në Sukth, Durrës, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, është goditur me mjet prerës (thikë) shtetasi E.Ç., i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Autori i dyshuar i kësaj ngjarje është shtetasi M.M., i cili ndodhet në spital për ndihmë mjekësore pasi është lënduar si pasojë e konfliktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, të dy palët e konfliktit ndodhen nën mbikqyrjen e Policisë deri në zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas