InstaBIZ

Sherr mes Minaj dhe Cyrus në MTV VMA


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:34 - 31/08/15 |
root

Mbrëmja e MTV VMA nuk ka rezultuar të jetë shumë paqësore. Pasi mori çmimin për videon më të mirë Hip-Hop, këngëtarja Nicki Minaj nuk ka kursyer ofendimet për kolegen e saj, Miley Cyrus.

 Ouch: At one point the 32-year-old rapper pointed in Miley's direction as she said: 'And back to this b*** that had a lot to say to me in the press. What's good?'

“Tani është momenti të kthehemi tek kjo kur**, e cila ka shumë gjëra për të thënë për mua madje disa opinione të saj i ka shprehur disa ditë më parë në media”,tha në skenë Minaj. Cyrus i është kundërpërgjigjur duke thene se në media intervistat edhe mund të manipulohen.

Making things clear: The 22-year-old singer replied: 'We are all in this industry, we all do interviews and we all know how to manipulate. Nicki congratulations'

 

Disa kohë më parë në media ka qarkulluar lajmi se Cyrus ka ofenduar Minaj duke e cilësuar arrogante dhe të paedukuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas