Kronikë

Sherr me thika në Berat, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:20 - 28/01/22 |
Opi Nion

Dy persona kanë mbetur të plagosur me thika në Berat. Sipas uniformave blu, dyshohet se gjatë një konflikti me njëri-tjetrin dy shtetas janë goditur me thikë.

Mësohet se janë paraqitur në Spitalin e Beratit shtetasit A.Gj., 45 vjeç dhe E.K., 37 vjeç, të cilët po marrin ndihmë mjekësore.

“Sot, rreth orës 12:15, janë paraqitur për mjekim në Spitalin Rajonal Berat shtetasit A.Gj., 45 vjeç dhe E.K., 37 vjeç, të cilët dyshohet se gjatë një konflikti me njëri-tjetrin janë goditur me mjet prerës (thikë).

Të dy shtetasit ndodhen në Spitalin Rajonal Berat, ku po marrin ndihmë mjekësore. Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për zbardhjen e ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas