Kryesore

Sherr me thika gjatë natës në Itali, humb jetën 45-vjeçari shqiptarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:15 - 13/10/22 |
Opi Nion

Një sherr midis disa personave në Itali ka përfunduar në tragjedi. Një 45-vjeçar kosovar ka humbur jetën gjatë natës pasi u plagos me thikë në një konflikt të ndodhur në qarkun e Fierës.

TGCOM raporton se 45-vjeçari humbi jetën pasi mori disa plagë me thikë në trup. Nga ngjarja raportohet se ka pasur dhe të plagosur, ndërsa disa persona të pranishëm në përleshje u arratisën menjëherë pas konfliktit.

Nuk dihen ende arsyet e këtij sulmi, megjithëse nuk përjashtohet që të ketë lidhje me një konflikt të dhunshëm të ndodhur pak ditë më parë.

Disa dëshmitarë thanë se përpara përplasjespanë një furgon nga i cili dolën një grup njerëzish, gjë që sipas mediave italiane tregon se konfikti ishte i planifikuar.

Pas