Aktualitet

Sherr me sende të forta për shezlonge në plazh, dëmtohet i riuBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:02 - 26/06/22 |
Opi Nion

Një konflikt ka ndodhur sot në Shëngjin në zonën e Kune Vain për shezlonet në plazh.

Sherri ka degraduar deri në përdorimin e sendeve të forta, dhe dëmtimin e të paktën një personi.

Burime për Klan News bëjnë me dije se një i ri është dëmtuar dhe është në dërguar në spitalin e Lezhës për të marrë mjekim.

Ndërsa policia ka bërë shoqërimin e tyre në komisariat dhe po heton mbi shkaqet e këtij konflikti.

Pas