Sport

Shënohet goli më i shpejtë në historinë e Premier Ligës


               Publikuar në : 22:16 - 23/04/19 |
Opi Nion

Ka mjaftuar vetëm 7 sekonda lojë që të shënohet goli në ndeshjen mes Watfordit dhe Southemptonit në Premier Ligën angleze.

Shejn Long, duke përfituar nga pakujdesia e mbrojtësit, është lojtari i cili ka shënuar golin më të shpejt në Premier Ligë.

Long tashmë është futur në historinë e futbollit anglez si lojtari që ka shënuar golin më të shpejtë./ Opinion.al E.Xh.

Pas