Life Style

Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë


               Publikuar në : 20:55 - 14/03/19 |
xhu lia

Ujori

Personat e lindur në shenjën e Ujorit nuk arrijnë dot të mbajnë një ekuilibër sa i përket ndjesive dhe arsyes. Ujorët nuk dinë të krijojnë një lidhje të qëndrueshme pasi nuk dinë të shprehin dashurinë.

Bricjapi

Të linduri në shenjën e Bricjapit janë shumë praktik dhe diçka e tillë mund të shkaktojë probleme në çift. Ftohtësia e kësaj shenje horoskopi mund të çojë në kundërshtim me personalitetit e tij dhe padyshim që fjalët mund të lëndojnë personat e dashur.

Demi

Personat e shenjës së demit nuk përpiqen shumë kur kuptojnë se partneri është personi  i duhur për ta. Ndonëse mund të duket e paqëllimshme një sjellje e tillë mund të thyejë zemrën e partnerit./Xh.K/Opinion.al/

Pas