Te Fundit

Shenja e horoskopit që prodhon më shumë miliarderë


               Publikuar në : 21:39 - 22/07/19 |
geliano fataj

Nëse je Peshorja, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha të me nga 20.

Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë./ Opinion.al

Pas