Life Style

Shën Valentini/ Aurela i dedikon Bashës fjalët e ëmbla: Çdo ditë të dua…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:06 - 14/02/21 |
Opi Nion

Aurela Basha i ka dedikuar një urim të veçantë bashkëshortit të saj, kreut të PD, Lulzim Basha për Shën Valentinë.

Ajo ka postuar në Instagram një foto të shumë viteve më parë, ku çifti shfaqet së bashku të buzëqeshur, krahas së cilës shkruan se ai është një shembull për, teksa i shpreh dhe dashurinë e saj.

“Gëzuar Shën Valentinin @lulzimbasha . Çdo ditë je shembull për mua, çdo ditë të dua më shumë! #shenvalentin”, ka shkruar ajo krah fotos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Pas