Aktualitet

Shembet ballkoni i pallatit, bie nga kati i tretë 32-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:23 - 20/12/22 |
Opi Nion

Një 32-vjeçar ka rënë nga kati i tretë, pasi është shembur pjesërisht ballkoni i një pallati në Kavajë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30, në lagjen nr. 5. Si pasojë 32-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 20.12.2022, rreth orës 15:30, në lagjen nr. 5, në Kavajë, është shembur pjesërisht ballkoni i katit të tretë të një pallati dhe për pasojë ka rënë nga ballkoni, shtetasi I. H., 32 vjeç.

Si pasojë 32-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”-njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas