Aktualitet

“S’është kthyer më”, 32-vjeçarja në Tiranë denoncon zhdukjen e djalit të miturBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 27/06/22 |
Opi Nion

Në Komisariatin nr.4 në Tiranë është denoncuar zhdukja e një djali 10-vjeçar. Uniformat blu informojnë se kallëzimi është bërë nga nëna e tij, shtetasja F.L., 32 vjeçe.

Mësohet se ajo ka thënë para uniformave blu se djali i saj, 10 vjeç, është larguar nga banesa dhe s’është kthyer më. Policia ka nisur punën për gjetjen e 10-vjeçarit.

Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftimin e policisë”,-njofton policia./Opinion.al

Pas