Aktualitet

Sërish panik në stacionin verior të Parisit 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:41 - 22/11/15 |
b.f

Një pëllumb që ka mbetur i goditur nga një kabëll drite, në Stacionin Verior të Parisit, ka mjaftuar për të krijuar panik mes udhëtarëve.

Në një klimë tension pas sulmeve të së premtes së shkuar dhe alarmeve të vazhdueshme të terrorizmit, pasagjerët kanë menduar se bëhej fjalë për goditje me armë dhe kanë dalë duke vrapuar nga stacioni.

Paniku ka zgjatur pak dhe policia e ka zbuluar shpejt shkakun e kësaj frike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas