InstaBIZ

Selena Gomez në psikiatri, a lidhet gjithçka me martesën e Justin Bieber?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 17/10/18 |
el ida

Ndonëse nuk janë më bashkë, Selena Gomez dhe Justin Bieber janë bërë për njëri-tjetrin. Ata të dy e përjetojnë çdo gjë që ndodh në jetën e secilit. Dhe kjo reflektohet edhe në veprimet e tyre. Selena Gomez  është shtruar në pikiatri dhe sipas disa burimeve për “People”, ajo është tronditur shumë pas lajmit të martesës së Bieber.

“Selena është si një lule delikate. Veçanërisht për shkak se ajo ka pasur probleme të vazhdueshme mjekësore, por fejesa e Justin dhe martesa e shpejtë e tij, e kapën atë në befasi dhe e shokuan”, shtoi burimi.

Selena aktualisht po trajtohet në një spital psikiatrik në Bregun Lindor. Klinika bën terapi dialektike të sjelljes, pasi Selena ka pësuar një krizë emocionale.

“Ajo dhe Justin kanë qenë për vite në një marrëdhënie herë me ndarje dhe herë me bashkime, edhe pse ishin kaq të rinj kur filloi gjithçka. Justin ishte dashuria e saj e parë e madhe, dhe ajo nuk e ka harruar”

Pas