Kronikë

Sekuestrohet kokainë në Paskuqan, arrestohet një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:28 - 07/09/21 |
Opi Nion

Një kilogram kokainë është sekuestruar nga Policia në Paskuqan. Mësohet se lënda narkotike është gjetur brenda një automjeti gjatë një operacioni anti-drogë.

Lidhur me ngjarjen, policia ka vënë në pranga një person . Deri më tani nuk ka shumë të dhëna në lidhje me këtë aksion dhe detaje të reja pritet që të dalin në vijim./Opinion.al

Pas