Life Style

“Sekretet” e Donald dhe Melania Trump publikohen në një libër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 03/10/21 |
Opi Nion

Gjatë pesë viteve të saj të punës, në role të ndryshme si ndihmëse e lartë e Donald dhe Melania Trump, Stephanie Grisham ka parë e dëgjuar shumë situata.

Disa prej tyre i ka zbuluar në librin e saj me kujtime. CNN ka arritur të marrë një kopje para se libri të dalë  në shitje këtë të martë. Në artikull thuhet se Grisham zbulon se pas figurës stoike të ish-Zonjës së Parë që dukej sikur nuk e vriste mendjen për asgjë që nuk thuhej për të në media, qëndronte një njeri që lexonte çdo rresht që shkruhej për të.

Sipas Stephanie, Melania nuk zbriti kurrë në zyrat ku punohej. Ajo tregon sesi me të shkëmbenin ndonjë bisedë dhe merrnin porositë nëpër shkallë ose në derën e ashensorit dhe ajo nuk zgjohej asnjëherë para orës 10:00 të mëngjesit.

Një detaj interesant thuhet edhe për marrëdhënien e Melania dhe Ivanka ku me tyre kishte një armiqësi të dukshme edhe pse në publik arritën ta menaxhonin mirë.

Melania nuk e duronte dot faktin që Ivanka vdiste të sillej si Zonjë e Parë. Në librin e saj do të përmendet edhe gjendja emocionale e Melanisë  ku thuhet se u tërbua pas lajmeve se Donald Trump e kishte tradhtuar dhe kishte abuzuar seksualisht më disa gra.

“Unë nuk dua të jem si Hillary Clinton që shtrëngoi duart me Bill pas skandalit të tij me Monica Lewinsky-n”, i kishte thënë Melania punonjëses së saj.

Klan News

Pas