Politikë

Seanca e sotme në Kuvend ku foli Zelensky,çfarë po bënte ish-kryeministri Berisha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:34 - 03/05/22 |
Opi Nion

Në seancën plenare të zhvilluar ditën e sotme Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky, përmes një video-mesazhi falenderoi popullin shqiptar për përkrahjen dhe gjithashtu kërkoi që Shqipëria të kufizojë tregtinë me Rusinë dhe të mbyllë portat për anijet dhe turistët rusë.

Por teksa Zelensky mbante fjalën e tij, ish- kryeministri Sali Berisha është fotografuar teksa qëndron në Ipad-in e tij.

Sikurse duket edhe në foto ish-kryeministri është shfaqur duke kontrolluar faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Pas