Aktualitet

Seanca e parë pas dorëheqjes, kë takoi Lulzim Basha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:01 - 31/03/22 |
Opi Nion

Për herë të parë pas dorëheqjes nga posti i kryetarit të PD, Basha ka marrë pjesë në seancën plenare të ditës së sotme.

Sikurse shihet në foto, pasi ka hyrë në sallën e Kuvendit, ai i ka dhënë dorën Dashnor Sulës, Saimir Korreshit me të cilët ka biseduar për pak minuta dhe është ulur në vendin e tij pranë Gazment Bardhit.

Ndërkohë që është përshëndetur dhe me kreun e grupit parlamentar Enkelejd Alibeaj dhe Flamur Hoxha.

Para se të hynte në parlament Basha dha një deklaraët për mediat, ku tha se do punojë për bashkimin e PD.

 

Pas