Kronikë

Sarandë/ Hyri në det dhe nuk doli më, 29-vjeçarja denoncon zhdukjen e 74-vjeçaritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:03 - 27/06/22 |
Opi Nion

Një 29-vjeçare polake ka denoncuar në policinë e Sarandës zhdukjen e një 74-vjeçari, gjithashtu shtetas polak.

Sipas së resë që ka bërë denoncimin, 74-vjeçari është futur në det, në Ksamil dhe nuk ka mundur të dalë.

Ndërkohë, shërbimet e Policisë vijojnë kërkimet për gjetjen e shtetasit Z. K./ Opinion.al

Pas