Aktualitet

Sarandë/ 31-vjeçari përdhunon adoleshenten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 02/04/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës. Një vajzë 16-vjeçare ka denoncuar në polici se është përdhunuar nga një djalë 31-vjeçar.

Policia bën me dije se është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e 31-vjeçarit E. S.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë janë referuar materialet në Prokurori dhe po punohet për kapjen e shtetasit E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një shtetase e mitur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të”, njofton policia./Opinion.al

Pas