InstaBIZ

Sara Hoxha ndan momentin më të bukur nga dasma e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:25 - 15/09/18 |
b.f

Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë gati një muaj më parë

Në një ceremoni martesore në Como të Italisë, ku morën pjesë shumë personazhe të njohur shqiptarë.

Megjithatë, detaje nga martesa e çiftit të njohur ngelën të pa zbuluara.

Shkaku i kësaj ishte se Sara e Ledioni nuk donin që fotot e dasmës së tyre të bëheshin publike.

Por është vet Sara e cila tashmë ka ndarë me fansat e saj një nga momentet më të ëmbla të dasmës së saj.

Hoxha ka publikuar në Instagram, foton ku shfaqet duke shkëmbyer një puthje pasionante, pak minuta pasi kanë shkëmbyer betimet.

Pas