InstaBIZ

Samanta Karavella, një kosovare e vërtetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 19/11/15 |
root

Një klip shumë të veçantë dhe tejet të realizuar, ka menduar të sjellë për fansat e saj këngëtarja Samanta Karavella.

Këtë herë bukuroshja nga Tirana e ka kënduar këngën në dialektin aq të dashur tashmë të këngëtarëve tanë, atë të Kosovës.

Kjo edhe për arsyen sepse autor i tekstit është pikërisht reperi nga Prishtina Lyrical Son, i cili në bashkëpunim me vet këngëtaren kanë krijuar fjalët e “Asnjo si unë”.

Kënga ka vetëm pak orë që është hedhur në You Tube dhe ka më shumë se 70 mijë klikime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas