Kryesore

Sali Berisha rikthehet në KuvendBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:25 - 27/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha është rikthyer në Kuvend pas disa kohësh mungesë. Para se të futej në sallën e Kuvendit ai ka dhënë dhe një prononcim për mediat.

Ai ka munguar prej 4 muajsh në parlament pasi mbajti “Foltoren” nëpër Shqipëri.

Ndërsa u pyet për mungesën e tij të gjatë, ai u shpreh se kishte munguar këto 4 muaj pasi kam qenë në një bisedë me shqiptarët.

Pas