Kryesore

Sali Berisha në Opinion, ndiqni LIVE emisionin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:52 - 12/09/19 |
Geljano Fataj

Ish-Kryeministri Sali Berisha është i i ftuar këtë të enjte, në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Pas zgjedhjeve të 30 Qershorit ku mazhoranca hyri e vetme dhe opozita bojkotoi, vjeshta politike ka nisur me vrull. Po kështu, edhe debatet televizive kanë ndezur “motorët”.

Përballë gazetarit Blendi Fevziu dhe panelit të analistëve, ish-Kryeministri do të komentojë zhvillimet politike, aksionin opozitar që pritet të nisë, nismën e mazhorancës për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, 13 Tetorin si data e re e zgjedhjeve, dhe denoncimet e Partisë Demokratike ndaj kryebashkiakëve socialistë të prekur nga Dekriminalizimi./ Opinion.al

Pas