Politikë

Saimir Tahiri bëhet nostalgjik, publikon videon kur ishte ministër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:19 - 14/03/21 |
Opi Nion

Pas 4 vitesh jashtë politikës, Saimir Tahiri është bërë nostalgjik për kohën kur ushtronte detyrën si ministër i Brendshëm.

Tahiri ka publikuar  një video në “Facebook”, krahas së cilës shkruan se falenderon ata që e besuan, por edhe ata që e kritikuan.

“Sot 4 vjet me pare, mbylla detyrën time si Ministër i Brendshëm. Eksperienca e jetës, me shumë dashuri e pasion, dhe plot arritëm. Faleminderit me shpirt djemve e vajzave që punuan krah meje në Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit. Faleminderit ty qe besove! Faleminderit dhe ty qe kritikove. Na bënë të gjitha mirë. Gëzuar ditën e verës”, shkruan Tahiri./ Opinion.al

Pas