InstaBIZ

Sadije Berisha bëhet nostalgjike, publikon foto me Shkëlzenin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:41 - 02/11/15 |
root

Sadije Berisha ish gruaja e Shkëlzen Berishës, duket se është bërë nostalgjike pasi ka postuar në profilin e saj të ri në Instagram, foto të fëmijëve (Laidonit dhe Medinës kur kanë qenë të vegjël) si dhe foto me ish –bashkëshortin e saj, Shkëlzen Berishën. “Në oborrin e shtëpisë sime të vjetër. 5 muajshe shtatzënë me Medinën, por dukesha si 8 muajshe. Vjeshta është një stinë e bukur dhe mua më pëlqen aroma e kuajve”, shkruan Sadija. Sadija dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund martesës së tyre dhe ajo tashmë jeton me dy fëmijët e saj në Suedi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas