InstaBIZ

“Sa të jem gjallë, do të vras”, Stresi bën për spital anëtarin e TBA-sëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:58 - 02/07/22 |
Opi Nion

Pas ngjarjes së pak javëve më parë, ku Noizy dhunoi Cllevio-n, ka ndodhur një tjetër përplasje mes reperëve.

Vetë reperi Arkimed Lusha i njohur si Stresi zbuloi sherrin e ndodhur mes tij dhe Benardin Simonit të njohur si Biiemtii, një anëtari i grupit TBA, përmes një stori në Instagram.

Reperi është shprehur se nuk do të shpëtonte paq pasi BMT e kishte sharë disa herë në rrjete sociale. “Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gangsteri”, ka shkruar Stresi krahas fotos së gjakosur të Benardin Simonit.

Ndërkohë, Stresi ka folur lidhur me këtë ngjarje dhe me Noizyn në një live në Instagram.

Gjatë një live që kanë realizuar Stresi thotë: “Familja është e shtrenjtë, asgjë tjetër nuk ka rëndësi”.

Disa kohë më parë, Biiemtii ka realizuar një “live” në TikTok ku ka kërcënuar Stresin se do ta vrasë.

“Ti më ke borxh Arkimed Lusha, deri ditën që të vdes. Ishalla më vret ta bëftë zoti hallall. Veçse ma ke borxh. Deri ditën që të vdes do të jetoj me shpresën me ta marrë jetën. Po ta bëj publike. Unë kam me të vra,”-është shprehur anëtari i TBA-së.

Pas