Bota

Rusi/ Minibusi përplaset me dy kamionë, 16 të vdekurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:23 - 21/08/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë të dielë në Rusi. Një minibus është përplasur me dy kamionë dhe si pasojë 16 persona deri tani kanë mbetur të vdekur. Ngjarja ka ndodhur në zonën Nikolaevsky në rajonin Ulyanovsk.

Sipas mediave të huaja tre persona të tjerë, dy burra dhe një grua, janë shtruar në spital në gjendje të rëndë.

Pas